قوانین و رویۀ بازگشت کالا

یکی از اهداف همیشگی گالری نبی زاده این بوده است که مشتریان عزیز تجربۀ شیرینی از خرید خود داشته باشند. به عبارتی، رضایت خاطر و آرامش شما عزیزان همیشه برای ما در اولویت بوده است و خواهد بود. از این رو، پشتیبانی سایت نبی‌گلد امکان بازگشت کالا را به مدت 7 روز برای شما همراهان گرامی در نظر گرفته است. برای سهولت در انجام روند بازگشت کالا در ادامه شرایط بازگشت کالا را توضیح داده‌ایم. و در انتها به چند سوالِ متداولِ پرسیده شده توسط کاربران عزیز پاسخ خواهیم داد.

شرایط بازگشت کالا:

  • پس از آن‌ که سفارش خود را دریافت کردید، شما عزیزان 7 روز فرصت دارید تا آن را مرجوع فرمایید. پس از این بازه، سفارش شما مشمول بازگشت نخواهد شد.
  • هزینۀ بازگشت کالا بر عهدۀ گالری نبی زاده می‌باشد.

بله. شما عزیزان می‌توانید تمامی محصولات خریداری شده را ظرف مدت 7 روز عودت دهید.

هزینۀ ارسال کالای بازگشت داده شده (چه در سطح شهر و چه خارج از شهر و حتی استان) بر عهدۀ سایت گالری نبی‌گلد می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید تا 7 روز پس از تحویل سفارش، کالای خریداری شدۀ خود را مرجوع فرمایید.

شما عزیزان باید وارد قسمت پشتیبانی در سایت شوید و یک پیغام به پشتیبان سایت دهید. همکاران ما در بخش پشتیبانی در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت از شما یک شمارۀ کارت می‌خواهند. توجه داشته باشید که کارت حتماً باید به نام فرد سفارش دهندۀ محصول باشد.

بعد از آنکه کالا به دست کارشناسان سایت نبی‌گلد رسید و موارد گفته شده در بالا بررسی شد، تا حداکثر 24 ساعت مبلغ به حساب شما عزیزان بازگشت داده خواهد شد.

بله.ارسال فاکتور الزامی است